Priebežné výsledky STAFETA7

17.9 - 19.9.2021

 Dobrá Voda
1 15 KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy 1:06:03
2 50 Bežecký klub RTVS 1:12:39
3 36 MiniMon friendly TEAM 1:14:20
4 14 STAROSTOVIA ZMO 1:15:44
5 40 Technicke sluzby Senica 1:16:06
6 35 buckle up 1:17:24
7 51 Záhorácký Frišký Tým 141/8 1:19:49
8 12 KOŠICKÝ VIETOR 1:22:09
9 46 2muse - prieskumníci bežia 1:22:17
10 28 KRB Dolné Orešany 1:24:06
11 16 Tumabolí 1:24:17
12 39 Mikuášané spod Kršlenice 1:26:55
13 3 GUMBALL 1:27:11
14 6 ISDD 1:27:40
15 13 ŠK Tuberáčik Vyšné Hágy 1:28:57
16 20 Zurich Aktuari 1:29:34
17 37 Pohoda Walecz 1:30:59
18 43 SONIC the HEDGEHOG 1:31:14
19 42 ALITER TECHNOLOGIES 1:31:50
20 17 ZSE RUN 1:32:51
21 18 SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY 1:33:14
22 23 Bleu, Blanc, Rouge 1 1:33:18
23 45 Pozor beží vírus 1:33:53
24 38 Belasý motýľ 1:34:08
25 44 Kysucké valce 1:35:36
26 10 Kamzík 1000+ 1:36:11
27 52 Štafeta Štefanik Trail 1:37:25
28 26 Náhoda 1:38:09
29 30 NitRUNčania 1:39:27
30 4 Klub nenapraviteľných optimistov 1:39:51
31 8 Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika 1:40:02
32 27 PG RUNNERS 1:40:46
33 2 Fčelly karpatské 1:41:19
34 9 SHEruns 1:44:44
35 48 Bláznov nezastavíš 1:45:55
36 29 ROCK THE COKE 1:46:07
37 7 Pávoví Nurminátori 1:46:24
38 5 BAUTRADE RUN TEAM 1:46:50
39 33 TREBA MAKAT !!! 1:50:00
40 21 DPD 1:50:43
41 49 LENO(I)VO 1:52:15
42 19 Polygym team Nitra 1:55:32
43 47 Ja sa nepotím, to len moje tuky plaču 1:55:35
44 34 Zoborskí vlci 2:06:16
 Buková
1 15 KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy 3:26:48
2 36 MiniMon friendly TEAM 3:44:14
3 51 Záhorácký Frišký Tým 141/8 4:06:01
4 8 Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika 4:06:04
5 6 ISDD 4:08:25
6 40 Technicke sluzby Senica 4:12:33
7 42 ALITER TECHNOLOGIES 4:13:54
8 3 GUMBALL 4:15:05
9 13 ŠK Tuberáčik Vyšné Hágy 4:18:35
10 50 Bežecký klub RTVS 4:22:00
11 10 Kamzík 1000+ 4:27:23
12 5 BAUTRADE RUN TEAM 4:30:40
13 44 Kysucké valce 4:33:26
14 14 STAROSTOVIA ZMO 4:33:54
15 46 2muse - prieskumníci bežia 4:36:27
16 45 Pozor beží vírus 4:40:15
17 30 NitRUNčania 4:40:32
18 28 KRB Dolné Orešany 4:41:56
19 37 Pohoda Walecz 4:42:24
20 39 Mikuášané spod Kršlenice 4:46:29
21 12 KOŠICKÝ VIETOR 4:48:54
22 29 ROCK THE COKE 4:54:21
23 17 ZSE RUN 4:54:59
24 26 Náhoda 5:00:24
25 49 LENO(I)VO 5:02:36
26 2 Fčelly karpatské 5:05:48
27 18 SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY 5:08:29
28 9 SHEruns 5:10:18
29 43 SONIC the HEDGEHOG 5:11:56
30 16 Tumabolí 5:12:54
31 4 Klub nenapraviteľných optimistov 5:13:27
32 48 Bláznov nezastavíš 5:13:30
33 7 Pávoví Nurminátori 5:16:39
34 34 Zoborskí vlci 5:17:31
35 27 PG RUNNERS 5:18:12
36 20 Zurich Aktuari 5:19:25
37 21 DPD 5:22:24
38 33 TREBA MAKAT !!! 5:26:04
39 35 buckle up 5:31:33
40 52 Štafeta Štefanik Trail 5:33:21
41 19 Polygym team Nitra 5:33:55
42 23 Bleu, Blanc, Rouge 1 5:44:15
43 38 Belasý motýľ 5:52:00
44 47 Ja sa nepotím, to len moje tuky plaču 5:57:09
 Sološnica
1 15 KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy 4:59:19
2 36 MiniMon friendly TEAM 5:28:58
3 8 Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika 5:52:26
4 42 ALITER TECHNOLOGIES 6:04:05
5 51 Záhorácký Frišký Tým 141/8 6:10:54
6 10 Kamzík 1000+ 6:19:27
7 44 Kysucké valce 6:20:40
8 5 BAUTRADE RUN TEAM 6:20:42
9 6 ISDD 6:20:46
10 3 GUMBALL 6:21:28
11 28 KRB Dolné Orešany 6:33:47
12 50 Bežecký klub RTVS 6:42:10
13 46 2muse - prieskumníci bežia 6:45:41
14 37 Pohoda Walecz 6:49:34
15 30 NitRUNčania 6:50:56
16 29 ROCK THE COKE 6:52:55
17 40 Technicke sluzby Senica 6:59:08
18 39 Mikuášané spod Kršlenice 6:59:16
19 45 Pozor beží vírus 7:12:10
20 13 ŠK Tuberáčik Vyšné Hágy 7:12:13
21 17 ZSE RUN 7:16:57
22 49 LENO(I)VO 7:17:21
23 48 Bláznov nezastavíš 7:17:35
24 34 Zoborskí vlci 7:19:37
25 14 STAROSTOVIA ZMO 7:21:41
26 21 DPD 7:27:48
27 12 KOŠICKÝ VIETOR 7:28:10
28 2 Fčelly karpatské 7:32:16
29 9 SHEruns 7:33:21
30 18 SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY 7:40:18
31 4 Klub nenapraviteľných optimistov 7:40:48
32 23 Bleu, Blanc, Rouge 1 7:42:44
33 27 PG RUNNERS 7:43:05
34 7 Pávoví Nurminátori 7:47:18
35 19 Polygym team Nitra 7:49:08
36 26 Náhoda 7:49:14
37 16 Tumabolí 7:49:26
38 52 Štafeta Štefanik Trail 7:51:24
39 43 SONIC the HEDGEHOG 7:57:19
40 20 Zurich Aktuari 8:01:06
41 35 buckle up 8:08:45
42 33 TREBA MAKAT !!! 8:13:18
43 38 Belasý motýľ 8:33:29
44 47 Ja sa nepotím, to len moje tuky plaču 8:44:05
 Pezinská Baba
1 15 KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy 6:36:46
2 36 MiniMon friendly TEAM 7:57:48
3 8 Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika 8:04:00
4 51 Záhorácký Frišký Tým 141/8 8:21:29
5 3 GUMBALL 8:25:53
6 5 BAUTRADE RUN TEAM 8:27:22
7 10 Kamzík 1000+ 8:37:17
8 6 ISDD 8:46:42
9 42 ALITER TECHNOLOGIES 9:02:46
10 46 2muse - prieskumníci bežia 9:03:00
11 40 Technicke sluzby Senica 9:05:14
12 28 KRB Dolné Orešany 9:06:07
13 50 Bežecký klub RTVS 9:11:33
14 29 ROCK THE COKE 9:18:03
15 39 Mikuášané spod Kršlenice 9:22:51
16 44 Kysucké valce 9:22:59
17 13 ŠK Tuberáčik Vyšné Hágy 9:25:11
18 30 NitRUNčania 9:26:33
19 45 Pozor beží vírus 9:29:12
20 21 DPD 9:32:34
21 12 KOŠICKÝ VIETOR 9:48:25
22 7 Pávoví Nurminátori 9:50:37
23 49 LENO(I)VO 9:53:06
24 16 Tumabolí 9:55:03
25 37 Pohoda Walecz 10:00:52
26 17 ZSE RUN 10:02:32
27 9 SHEruns 10:02:37
28 48 Bláznov nezastavíš 10:03:23
29 4 Klub nenapraviteľných optimistov 10:10:45
30 2 Fčelly karpatské 10:13:43
31 26 Náhoda 10:15:58
32 18 SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY 10:18:07
33 34 Zoborskí vlci 10:18:12
34 52 Štafeta Štefanik Trail 10:27:33
35 23 Bleu, Blanc, Rouge 1 10:28:39
36 33 TREBA MAKAT !!! 10:28:44
37 19 Polygym team Nitra 10:38:11
38 27 PG RUNNERS 10:39:11
39 14 STAROSTOVIA ZMO 10:40:41
40 43 SONIC the HEDGEHOG 10:41:23
41 20 Zurich Aktuari 11:05:43
42 47 Ja sa nepotím, to len moje tuky plaču 11:10:11
43 38 Belasý motýľ 11:16:28
44 35 buckle up 12:00:26
 Rača
1 15 KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy 7:58:57
2 36 MiniMon friendly TEAM 9:29:54
3 8 Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika 9:35:31
4 5 BAUTRADE RUN TEAM 9:58:20
5 51 Záhorácký Frišký Tým 141/8 10:03:06
6 3 GUMBALL 10:13:56
7 10 Kamzík 1000+ 10:14:41
8 6 ISDD 10:46:53
9 42 ALITER TECHNOLOGIES 10:49:46
10 28 KRB Dolné Orešany 11:02:24
11 29 ROCK THE COKE 11:05:17
12 50 Bežecký klub RTVS 11:09:18
13 40 Technicke sluzby Senica 11:10:15
14 46 2muse - prieskumníci bežia 11:11:00
15 45 Pozor beží vírus 11:11:34
16 21 DPD 11:15:20
17 13 ŠK Tuberáčik Vyšné Hágy 11:22:24
18 30 NitRUNčania 11:26:05
19 37 Pohoda Walecz 11:33:23
20 12 KOŠICKÝ VIETOR 11:35:03
21 39 Mikuášané spod Kršlenice 11:39:10
22 7 Pávoví Nurminátori 11:40:06
23 16 Tumabolí 11:54:13
24 9 SHEruns 11:55:34
25 4 Klub nenapraviteľných optimistov 12:02:04
26 49 LENO(I)VO 12:02:35
27 52 Štafeta Štefanik Trail 12:13:52
28 26 Náhoda 12:15:35
29 17 ZSE RUN 12:19:16
30 44 Kysucké valce 12:24:36
31 18 SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY 12:25:11
32 48 Bláznov nezastavíš 12:28:59
33 2 Fčelly karpatské 12:29:32
34 43 SONIC the HEDGEHOG 12:30:59
35 23 Bleu, Blanc, Rouge 1 12:44:17
36 14 STAROSTOVIA ZMO 12:47:50
37 27 PG RUNNERS 12:50:46
38 33 TREBA MAKAT !!! 12:51:21
39 20 Zurich Aktuari 12:54:38
40 34 Zoborskí vlci 13:04:06
41 38 Belasý motýľ 13:23:07
42 47 Ja sa nepotím, to len moje tuky plaču 13:30:38
43 19 Polygym team Nitra 13:33:12
44 35 buckle up 14:23:45
 Kamzík
1 15 KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy 8:45:46
2 36 MiniMon friendly TEAM 10:33:12
3 8 Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika 10:47:52
4 5 BAUTRADE RUN TEAM 11:11:19
5 10 Kamzík 1000+ 11:11:54
6 51 Záhorácký Frišký Tým 141/8 11:20:52
7 3 GUMBALL 11:23:52
8 42 ALITER TECHNOLOGIES 11:51:03
9 6 ISDD 12:01:17
10 28 KRB Dolné Orešany 12:10:26
11 45 Pozor beží vírus 12:11:09
12 50 Bežecký klub RTVS 12:13:55
13 29 ROCK THE COKE 12:15:08
14 40 Technicke sluzby Senica 12:16:43
15 46 2muse - prieskumníci bežia 12:17:29
16 21 DPD 12:29:42
17 13 ŠK Tuberáčik Vyšné Hágy 12:37:55
18 30 NitRUNčania 12:44:43
19 7 Pávoví Nurminátori 12:48:34
20 37 Pohoda Walecz 12:49:13
21 39 Mikuášané spod Kršlenice 13:07:43
22 49 LENO(I)VO 13:09:29
23 9 SHEruns 13:10:19
24 12 KOŠICKÝ VIETOR 13:14:58
25 52 Štafeta Štefanik Trail 13:18:37
26 4 Klub nenapraviteľných optimistov 13:22:05
27 16 Tumabolí 13:24:13
28 18 SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY 13:28:10
29 44 Kysucké valce 13:28:40
30 17 ZSE RUN 13:35:00
31 43 SONIC the HEDGEHOG 13:36:06
32 26 Náhoda 13:38:30
33 48 Bláznov nezastavíš 13:39:08
34 2 Fčelly karpatské 13:45:07
35 14 STAROSTOVIA ZMO 13:58:37
36 23 Bleu, Blanc, Rouge 1 14:01:47
37 33 TREBA MAKAT !!! 14:12:09
38 20 Zurich Aktuari 14:12:42
39 27 PG RUNNERS 14:27:31
40 34 Zoborskí vlci 14:32:58
41 38 Belasý motýľ 14:33:01
42 19 Polygym team Nitra 14:53:52
43 47 Ja sa nepotím, to len moje tuky plaču 14:55:49
44 35 buckle up 15:26:13
 RTVS
1 15 KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy 9:24:07
2 36 MiniMon friendly TEAM 11:32:20
3 10 Kamzík 1000+ 11:50:17
4 8 Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika 11:51:36
5 5 BAUTRADE RUN TEAM 11:53:09
6 51 Záhorácký Frišký Tým 141/8 11:53:14
7 3 GUMBALL 12:16:26
8 42 ALITER TECHNOLOGIES 12:42:30
9 45 Pozor beží vírus 12:56:52
10 6 ISDD 13:01:46
11 50 Bežecký klub RTVS 13:02:52
12 28 KRB Dolné Orešany 13:04:18
13 46 2muse - prieskumníci bežia 13:08:44
14 29 ROCK THE COKE 13:10:30
15 40 Technicke sluzby Senica 13:10:34
16 30 NitRUNčania 13:10:47
17 21 DPD 13:25:57
18 7 Pávoví Nurminátori 13:39:35
19 13 ŠK Tuberáčik Vyšné Hágy 13:51:46
20 49 LENO(I)VO 14:04:01
21 37 Pohoda Walecz 14:07:44
22 9 SHEruns 14:09:11
23 52 Štafeta Štefanik Trail 14:10:48
24 18 SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY 14:15:32
25 39 Mikuášané spod Kršlenice 14:16:17
26 44 Kysucké valce 14:20:16
27 4 Klub nenapraviteľných optimistov 14:30:28
28 17 ZSE RUN 14:31:09
29 43 SONIC the HEDGEHOG 14:34:49
30 48 Bláznov nezastavíš 14:37:33
31 26 Náhoda 14:37:38
32 12 KOŠICKÝ VIETOR 14:43:39
33 16 Tumabolí 14:44:53
34 2 Fčelly karpatské 14:46:50
35 23 Bleu, Blanc, Rouge 1 15:06:11
36 20 Zurich Aktuari 15:09:18
37 14 STAROSTOVIA ZMO 15:11:38
38 33 TREBA MAKAT !!! 15:13:39
39 38 Belasý motýľ 15:31:23
40 27 PG RUNNERS 15:35:23
41 34 Zoborskí vlci 15:41:55
42 19 Polygym team Nitra 15:55:45
43 47 Ja sa nepotím, to len moje tuky plaču 15:56:56
44 35 buckle up 16:15:34
 Devín
1 15 KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy 10:23:12
2 36 MiniMon friendly TEAM 12:34:29
3 8 Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika 12:59:11
4 51 Záhorácký Frišký Tým 141/8 13:01:10
5 5 BAUTRADE RUN TEAM 13:01:25
6 10 Kamzík 1000+ 13:11:53
7 3 GUMBALL 13:36:54
8 50 Bežecký klub RTVS 14:04:51
9 45 Pozor beží vírus 14:06:12
10 42 ALITER TECHNOLOGIES 14:12:44
11 40 Technicke sluzby Senica 14:18:03
12 29 ROCK THE COKE 14:22:32
13 30 NitRUNčania 14:29:13
14 28 KRB Dolné Orešany 14:29:53
15 6 ISDD 14:46:52
16 21 DPD 14:50:21
17 46 2muse - prieskumníci bežia 14:51:36
18 7 Pávoví Nurminátori 15:26:33
19 49 LENO(I)VO 15:30:46
20 39 Mikuášané spod Kršlenice 15:35:19
21 9 SHEruns 15:41:00
22 13 ŠK Tuberáčik Vyšné Hágy 15:44:55
23 52 Štafeta Štefanik Trail 15:47:18
24 18 SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY 15:47:27
25 44 Kysucké valce 15:48:33
26 37 Pohoda Walecz 15:49:49
27 17 ZSE RUN 16:01:09
28 43 SONIC the HEDGEHOG 16:10:49
29 12 KOŠICKÝ VIETOR 16:13:46
30 16 Tumabolí 16:15:41
31 26 Náhoda 16:29:07
32 48 Bláznov nezastavíš 16:29:09
33 20 Zurich Aktuari 16:29:31
34 23 Bleu, Blanc, Rouge 1 16:29:44
35 4 Klub nenapraviteľných optimistov 16:32:14
36 2 Fčelly karpatské 16:41:05
37 33 TREBA MAKAT !!! 16:45:33
38 14 STAROSTOVIA ZMO 16:48:13
39 27 PG RUNNERS 16:56:16
40 38 Belasý motýľ 17:03:43
41 19 Polygym team Nitra 17:25:50
42 47 Ja sa nepotím, to len moje tuky plaču 17:26:26
43 35 buckle up 17:41:21
44 34 Zoborskí vlci 17:41:42
 Eurovea
1 15 KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy 11:56:35
2 36 MiniMon friendly TEAM 14:16:08
3 8 Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika 14:24:28
4 51 Záhorácký Frišký Tým 141/8 14:28:27
5 5 BAUTRADE RUN TEAM 14:42:02
6 10 Kamzík 1000+ 14:42:45
7 3 GUMBALL 15:17:38
8 42 ALITER TECHNOLOGIES 15:40:05
9 40 Technicke sluzby Senica 15:43:00
10 50 Bežecký klub RTVS 15:43:45
11 45 Pozor beží vírus 15:52:47
12 29 ROCK THE COKE 16:08:52
13 28 KRB Dolné Orešany 16:11:04
14 6 ISDD 16:21:56
15 30 NitRUNčania 16:22:28
16 46 2muse - prieskumníci bežia 16:30:01
17 21 DPD 16:52:52
18 7 Pávoví Nurminátori 17:00:24
19 13 ŠK Tuberáčik Vyšné Hágy 17:14:34
20 9 SHEruns 17:18:16
21 37 Pohoda Walecz 17:25:50
22 39 Mikuášané spod Kršlenice 17:33:25
23 49 LENO(I)VO 17:34:29
24 52 Štafeta Štefanik Trail 17:44:27
25 18 SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY 17:49:10
26 43 SONIC the HEDGEHOG 17:49:26
27 44 Kysucké valce 17:50:26
28 16 Tumabolí 18:05:39
29 26 Náhoda 18:10:00
30 17 ZSE RUN 18:16:21
31 12 KOŠICKÝ VIETOR 18:20:14
32 33 TREBA MAKAT !!! 18:31:07
33 23 Bleu, Blanc, Rouge 1 18:32:04
34 4 Klub nenapraviteľných optimistov 18:32:55
35 48 Bláznov nezastavíš 18:34:02
36 20 Zurich Aktuari 18:34:35
37 2 Fčelly karpatské 18:35:08
38 14 STAROSTOVIA ZMO 18:36:52
39 27 PG RUNNERS 18:50:42
40 38 Belasý motýľ 18:57:31
41 47 Ja sa nepotím, to len moje tuky plaču 19:31:16
42 19 Polygym team Nitra 19:34:13
43 34 Zoborskí vlci 19:52:49
44 35 buckle up 19:54:05

Nepretekajú

Štartovné číslo Pretekár Dôvod
25 Utrhnuté vagóny 1 DNS
11 Štiavnický Trail DNS
22 Zurich United DNS
53 PLAMIENOK n.o. DNS
31 DANUBE RUNNERS DNS
41 HVNCC DNS
24 Bleu, Blanc, Rouge 2 DNS
32 Paberky DNS

Posledná aktualizácia údajov 19/09/2021 12:58:02

© 2021 URBAN SERVICES, s.r.o. všetky práva vyhradené